Първа лига – програма

Първа лига – програма

ДатаДвубойПредишни двубоиLeague
ЦСКА-София — Верея (Ст. Загора)А група
Дунав — Нефтохимик Б-сА група
Берое — СлавияА група
Ботев (П) — ЛудогорецА група
Левски — Локомотив (П)А група
Монтана — Черно мореА група
Локомотив (Г. О.) — Пирин (Бл)А група
Нефтохимик Б-с — Локомотив (Г. О.)А група
Монтана — ЛевскиА група
Локомотив (П) — Ботев (П)А група
Лудогорец — БероеА група
Славия — ЦСКА-СофияА група
Верея (Ст. Загора) — ДунавА група
Черно море — Пирин (Бл)А група
Берое — ЛудогорецА група
Лудогорец — ЦСКА-СофияА група
Левски — Черно мореА група
Нефтохимик Б-с — Пирин (Бл)А група
Верея (Ст. Загора) — Локомотив (Г. О.)А група
Монтана — Ботев (П)А група
Локомотив (П) — БероеА група
Славия — ДунавА група
Пирин (Бл) — Верея (Ст. Загора)А група
Черно море — Нефтохимик Б-сА група
Ботев (П) — ЛевскиА група
Берое — МонтанаА група
ЦСКА-София — Локомотив (П)А група
Дунав — ЛудогорецА група
Локомотив (Г. О.) — СлавияА група
Верея (Ст. Загора) — Нефтохимик Б-сА група
Славия — Пирин (Бл)А група
Лудогорец — Локомотив (Г. О.)А група
Левски — БероеА група
Ботев (П) — Черно мореА група
Монтана — ЦСКА-СофияА група
Локомотив (П) — ДунавА група
Локомотив (Г. О.) — Локомотив (П)А група
Дунав — МонтанаА група
Берое — Ботев (П)А група
Нефтохимик Б-с — СлавияА група
ЦСКА-София — ЛевскиА група
Пирин (Бл) — ЛудогорецА група
Черно море — Верея (Ст. Загора)А група
Лудогорец — Нефтохимик Б-сА група
Левски — ДунавА група
Славия — Верея (Ст. Загора)А група
Ботев (П) — ЦСКА-СофияА група
Монтана — Локомотив (Г. О.)А група
Берое — Черно мореА група
Локомотив (П) — Пирин (Бл)А група
Локомотив (Г. О.) — ЛевскиА група
Черно море — СлавияА група
ЦСКА-София — БероеА група
Дунав — Ботев (П)А група
Нефтохимик Б-с — Локомотив (П)А група
Верея (Ст. Загора) — ЛудогорецА група
Пирин (Бл) — МонтанаА група
Берое — ДунавА група
ЦСКА-София — Черно мореА група
Лудогорец — СлавияА група
Левски — Пирин (Бл)А група
Ботев (П) — Локомотив (Г. О.)А група
Локомотив (П) — Верея (Ст. Загора)А група
Монтана — Нефтохимик Б-сА група
Локомотив (Г. О.) — БероеА група
Дунав — ЦСКА-СофияА група
Пирин (Бл) — Ботев (П)А група
Нефтохимик Б-с — ЛевскиА група
Славия — Локомотив (П)А група
Черно море — ЛудогорецА група
Верея (Ст. Загора) — МонтанаА група
Локомотив (П) — ЛудогорецА група
Левски — Верея (Ст. Загора)А група
ЦСКА-София — Локомотив (Г. О.)А група
Ботев (П) — Нефтохимик Б-сА група
Дунав — Черно мореА група
Берое — Пирин (Бл)А група
Монтана — СлавияА група
Верея (Ст. Загора) — Ботев (П)А група
Славия — ЛевскиА група
Нефтохимик Б-с — БероеА група
Лудогорец — МонтанаА група
Пирин (Бл) — ЦСКА-СофияА група
Черно море — Локомотив (П)А група
Локомотив (Г. О.) — ДунавА група
Ботев (П) — СлавияА група
ЦСКА-София — Нефтохимик Б-сА група
Локомотив (Г. О.) — Черно мореА група
Левски — ЛудогорецА група
Берое — Верея (Ст. Загора)А група
Дунав — Пирин (Бл)А група
Монтана — Локомотив (П)А група
Черно море — МонтанаА група
Славия — БероеА група
Локомотив (П) — ЛевскиА група
Лудогорец — Ботев (П)А група
Верея (Ст. Загора) — ЦСКА-СофияА група
Пирин (Бл) — Локомотив (Г. О.)А група
Нефтохимик Б-с — ДунавА група
Пирин (Бл) — Черно мореА група
Левски — МонтанаА група
Дунав — Верея (Стара Загора)А група
Ботев (П) — Локомотив (П)А група
ЦСКА-София — СлавияА група
Локомотив (Г. О.) — Нефтохимик Б-сА група